Tworzymy innowacje na rynku ubezpieczeń.

"Ubezpieczenia specjalistyczne, system transakcyjny oraz procesy sprzedaży są w naszym rozumieniu produktem, który stanowi integralną całość.
Nieustannie rozwijamy nasz model biznesowy z myślą
o długoterminowej współpracy z agentami i brokerami.„

Rajmund Rusiecki

Prezes Zarządu Leadenhall Insurance
COVERHOLDER
PARTNER

Czym jest Coverholder?

Coverholder to praktyka znana na rynku ubezpieczeniowym polegająca na reprezentowaniu oferty ubezpieczeniowej różnych towarzystw ubezpieczeniowych na innych rynkach. Dzięki temu w Polsce możemy korzystać z unikalnych produktów ubezpieczeniowych z zagranicy.
Leadenhall jest wiodącym coverholderem* Lloyd's na polskim rynku. We współpracy z syndykatami tworzymy warunki ubezpieczenia, projektujemy zakres ochrony oraz taryfy składki. Organizujemy sprzedaż polis, prowadzimy ocenę ryzyka i likwidację szkód. Naszą siłę opieramy na rzetelności i doświadczeniu 10 000 pośredników wspartych autorską technologią.

Leadenhall

lɛ́dənhoːl [LED] + [UHN] + [HAWL]
POSŁUCHAJ
Leadenhall Market to nazwa jednego z najstarszych rynków w Londynie. Znajduję się on w samym centrum dzielnicy finansowej. Od setek lat miejsce to było związane z handlem i instytucjami finansowymi. Z racji swojej unikalnej historii jest często wybierany jako plan filmowy. Zrealizowano tu sceny do takich filmów jak Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Szpieg czy Lara Croft: Tomb Raider.

Kariera w Leadenhall

Wybierz swoją ścieżkę, możesz rozwijać się w sprzedaży lub dołączyć do zespołu i pracować przy tworzeniu innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych.
“Naszą wartość doceniło ponad 8000 partnerów. Zostań jednym z nich i wyznaczaj trendy na polskim rynku dystrybucji ubezpieczeń.”

Tomasz Domalewski

Dyrektor Sprzedaży w Leadenhall Insurance
“Hasło DBAM bardzo dobrze odzwierciedla naszą kulturę organizacyjną. Realizujemy projekty, które wpływają na komfort pracy a także na nasz dobrostan. U nas zawsze sporo się dzieje.”

Ewa Zimka

HR Manager w Efinity Insurance Group
NASZE WARTOŚCI

Człowiek jest w centrum

Wyznajemy zasadę współpracy w duchu wzajemnego szacunku, zaufania i zrozumienia. Stawiamy przede wszystkim na partnerskie relacje, w których zauważa się człowieka i jego potrzeby.
NASZE WARTOŚCI

Przekraczaj swoje granice

Budujemy miejsce, które sprzyja wypowiadaniu własnego zdania, włącza różne punkty widzenia oraz zachęca do podejmowania odpowiedzialności. Kształtujemy‚ kulturę ciekawości i otwartości. Wierzymy w dociekliwość, zaangażowanie i otwartość.
NASZE WARTOŚCI

Odpowiedzialność daje wolność

U nas każdy sam kreuje swoją historię w oparciu o wspólną wymianę doświadczeń. Wiemy, że porażka jest wpisana w sukces - ufamy i szukamy rozwiązań. Dlatego też tu nikt nie da Ci gotowego przepisu na ścieżkę kariery.
Leadenhall jest częścią grupy Technologiczno-Ubezpieczeniowej (Insurtech). Założona w Warszawie grupa stale się rozwija stawiając na zagraniczną ekspansję.
“Leadenhall zawsze był motorem innowacji na rynku ubezpieczeń. Od samego początku jesteśmy ukierunkowani na nowoczesne rozwiązania technologiczne.”

Maciej Bud-Gusaim

Prezes Zarządu Efinity Insurance Group