12.10.2023

Bezpieczny Kredyt 2% — warto go ubezpieczyć

Program Bezpieczny Kredyt 2% skłonił wielu Polaków do zakupu mieszkania. Sprawdzamy, jak wygląda kwestia ubezpieczenia zaciągniętego w banku zobowiązania.
PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ

Wszystkie wpisy

30.8.2023

Jak kupić polisę na życie z bardzo wysoką sumą ubezpieczenia?

Posiadasz duży majątek i szukasz sposobu, żeby zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek Twojej śmierci lub problemów ze zdrowiem? Pomyśl o polisie na życie z niestandardowo wysoką sumą ubezpieczenia. Dostępne na rynku produkty pozwalają Ci chronić się nawet do 10 mln zł.
PRZECZYTAJ WPIS
19.6.2023

Za co utrzymać się po utracie dochodu?

Utrata zdolności do wykonywania zawodu równa się utracie głównego źródła utrzymania. Państwo oferuje w takiej sytuacji kilka rodzajów pomocy. One jednak mogą nie wystarczyć na pokrycie wszystkich kosztów życia oraz leczenia. Co zrobić, gdy pomoc socjalna to za mało?
PRZECZYTAJ WPIS
18.7.2023

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie utraty dochodu? [5 argumentów]

Niezdolność do pracy nie musi wiązać się z utratą środków do życia. Ubezpieczenie od utraty dochodu zapewni Ci płynność finansową i pomoc w leczeniu oraz pozwoli utrzymać dotychczasowy poziom życia bez konieczności zmiany zawodu. Przedstawiamy najważniejsze argumenty za posiadaniem polisy.
PRZECZYTAJ WPIS
6.9.2023

Pracujesz w finansach, nieruchomościach albo branży IT?

Księgowi, informatycy, zarządcy nieruchomości – te profesje są podatne na popełniania błędów w pracy. Materia, z jaką pracują, wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Newralgiczne dane, prowadzenie księgowości, zarządzanie podatkami – tu czasem jeden błąd może spowodować mnóstwo problemów i stresu. A najgorsze, że może też bardzo dużo kosztować w stricte finansowym sensie.
PRZECZYTAJ WPIS
13.6.2023

Nagła utrata dochodu? Można liczyć na pieniądze z ubezpieczenia

Utrata dochodu wskutek wypadku lub choroby utrudnia lub uniemożliwia utrzymanie dotychczasowego standardu życia i regulowanie zobowiązań finansowych. Sprawdź, jakie ubezpieczenie zadziała w takiej sytuacji?
PRZECZYTAJ WPIS
11.7.2023

Jak działa ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenia na życie pełnią istotną rolę w zabezpieczaniu finansów naszych najbliższych w razie śmierci właściciela polisy. To ochrona stabilności ekonomicznej rodziny. 
PRZECZYTAJ WPIS
26.6.2023

Odpowiedzialność za RODO – czy da się chronić polisą?

Czy da się zabezpieczyć przed karą za naruszenie przepisów RODO? Naruszenie zasad ochrony danych osobowych grozi nałożeniem przez organ nadzoru wysokiej kary finansowej. Przed konsekwencjami błędów tego rodzaju chroni rozszerzone we właściwy sposób ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) zawodowej.
PRZECZYTAJ WPIS
15.6.2023

OC zawodowe dla ponad 250 specjalistów. Jak działa ochrona?

Naruszenie praw autorskich, złamanie umowy o zachowaniu poufności, wyciek danych osobowych – to kilka przykładów błędów i uchybień, które narażają Cię na roszczenia klientów. Przed wynikającymi z nich konsekwencjami finansowymi ochronisz się polisą odpowiedzialności cywilnej (OC) zawodowej. Dostępne w Leadenhall ubezpieczenie adresowane jest do przedstawicieli ponad 250 profesji.
PRZECZYTAJ WPIS
5.4.2023

Błędy księgowe. Zobacz przykłady szkód, które można ubezpieczyć

Czy biuro rachunkowe musi mieć ubezpieczenie OC? Co obejmuje ubezpieczenie OC dla księgowych i jakie szkody można pokryć dzięki temu ubezpieczeniu? Sprawdź, jakie są najczęstsze przypadki szkód zgłaszanych przez biura rachunkowe i dlaczego warto mieć ubezpieczenie OC. Poznaj szczegóły ubezpieczenia OC dla biur rachunkowych i dowiedz się, jakie są dostępne warianty ochrony.
PRZECZYTAJ WPIS
7.3.2023

OC dla konsultantów IT. Kto może się ubezpieczyć?

Ubezpieczenia IT - dlaczego warto o nie zadbać? W erze cyfryzacji ochrona przed ryzykiem jest kluczowa. Wyjaśniamy, jakie korzyści daje ubezpieczenie IT oraz przed jakimi zagrożeniami może chronić ubezpieczenie dla firm działających w branży technologicznej.
PRZECZYTAJ WPIS
24.3.2023

Jesteś lekarzem? Sprawdź, jak zabezpieczyć swoje dochody!

Jak ubezpieczyć dochód lekarza? Odkryj rozwiązania ubezpieczeniowe dla lekarzy i chroń swoje zarobki przed nieprzewidzianymi sytuacjami. W artykule dowiesz się, jakie kwoty możesz ubezpieczyć oraz jakie są zalety ubezpieczenia w Leadenhall. Nie ryzykuj utraty dochodu z powodu wypadku lub choroby - przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy warto kupić polisę ubezpieczeniową.
PRZECZYTAJ WPIS